Knauf Knauf

Yeni Ürünlerimiz

Weiter

 • Knauf'tan Yeni Ürün: İzogips® Fine

  Bir taşla iki kuş vurduk, sizlere hem zaman hem para kazandırdık. İzogips® Fine, sıva alçısı ve saten alçının özelliklerini bir arada bulundurarak hayatınıza yenilik getirecek. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 • Jetgips® Diamant

  Jetgips® Diamant, iç mekanlarda makine ile uygulanan, yüzey sertliği ve basınç mukavemeti arttırılmış, düzgün yüzeyler sunan sıva alçısıdır. İç mekanlarda yoğun trafiğe sahip alanlar (kamu binaları, okullar, merdiven boşlukları, vb.) için tek kat uygulama ile yüzey sertliği ve basınç dayanımı sağlayan alçıdır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Yeni Ürün Knauf Tribon®

  Tribon® iç mekanlarda makine ve el ile 10-60 mm kalınlıklarda uygulanabilen, genel amaçlı, kalsiyum sülfat bazlı, kendinden yayılan hazır tesviye şapıdır. Tribon® Geleneksel şaplara kıyasla kolay, hızlı uygulama ve pürüzsüz yüzey performansı sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • AQUAPANEL® Rooftop

  AQUAPANEL® markası ile iç ve dış duvarlar, tavanlar ve zeminler için sunduğumuz çimento plaka sistem ve çözümlerine ilave olarak, Portland çimentosu ve hafif agregalardan oluşan, iki yüzü cam elyaf file kaplı AQUAPANEL® Rooftop, düz çatı uygulamaları için ürün ailemiz içerisinde yerini almıştır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Super Magnum Plus

  Knauf Super Magnum Plus, özel geliştirilmiş bal peteği modeli sayesinde daha fazla ses yalıtımı, daha az ısı geçirgenliği ve daha fazla dayanım gibi akustik ve termal özelliklere sahip kuru yapı sistemlerinde kullanılan alçı plaka profilleridir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 • Jetgips® Fire

  Knauf Jetgips® Fire, iç mekanda kullanılan, yüksek yangın dayanımına sahip ETA-11/0229 Avrupa Teknik onaylı alçı sıvadır. İçeriğindeki alçı ile birlikte hafif bileşenler ve katkı maddelerinden oluşan özel karışım, ürünün makine ile sorunsuz biçimde uygulanmasını sağlamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bizden Haberler

Weiter

 • Alçı Sektörünün Onaylı Başyapıtı - Jetgips Ultra 40®

  Türkiye'nin ilk ve tek UTO*(Ulusal Teknik Onay) belgeli sıva alçısı Jetgips Ultra 40®, diğer alçılara göre %40 daha fazla alan kaplar.
  Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Gazi Üniversitesi Mimarlık Öğrencileri Ahiboz Fabrikamızda

  Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencileri 28 Kasım’da Ankara Ahiboz Fabrikamıza ziyarette bulundu. Oldukça verimli geçen gün, verilen uygulamalı eğitimin ardından fabrika gezisi ile devam etti.
  Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Architect@Work 2018

  Türkiye’de üçüncüsü 23-24 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlenen Architect@Work Fuarı’nda Knauf da yerini aldı. “Keşfet” konsepti ile hazırlanan Knauf standını çok sayıda yapı profesyoneli ziyaret etti ve sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde yüksek performanslı Knauf ürünlerinin üstün özelliklerini deneyimledi. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • ODTÜ Mimarlık Öğrencileri Fabrikamızda

  6 Kasım 2018 Salı günü gerçekleştirdiğimiz fabrika etkinliğimizde, ODTÜ Mimarlık öğrencileri Ankara Ahiboz Fabrikamızı ziyaret etti. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Alman İş Adamları Ahiboz Fabrika Ziyareti

  25.10.2018 tarihinde Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanı Sn. Peter Altmaier’in Türkiye ziyaretinde kendisine eşlik eden işadamları heyeti Knauf Ahiboz fabrikamızı ziyaret etmiştir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Knauf Türkiye Architect@Work Fuarında

  23-24 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Architect@Work fuarında Knauf Türkiye olarak yerimizi alacağız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Knauf, reklamları ile Kristal Elma ödüllerinde!

  30. Kristal Elma Reklam Ödülleri’nin Basın/Dayanıklı Tüketim Kategorisi’nde Kristal Elma, Gümüş Elma ve Bronz Elma Knauf ilanlarının oldu. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 • Knauf, Ankara SMD Yapı Sektörü Buluşmalarında Yerini Aldı

  Knauf, 20-21 Eylül tarihlerinde Ankara'da gerçekleşen Türk Serbest Mimarlar Derneği 16. Yapı Sektörü Buluşmaları etkinliğinde mimarlar ve kamu kuruluşları ile bir araya geldi. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • KNAUF 41. Yapı Fuarı'ndaydı

  Knauf, 8-12 Mayıs 2018 tarihlerinde yapı sektörünün buluşma noktası olan 41. Yapı Fuarı'nda sektör profesyonelleri ile buluştu. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 • Aquapanel® Dortmund Gezisi

  21-23 Nisan tarihlerinde Dortmund’daki AQUAPANEL® fabrika gezimizi mimarlar, danışmanlar ve proje müdürleriyle birlikte gerçekleştirdik. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • İSMD İkili İş Görüşmeleri

  Knauf, 03 Mayıs tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilen, 9. İstanbul Serbest Mimarlar Derneği etkinliğinde Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisleri ve yapı sektörü temsilcileri ile bir araya geldi. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Yeni Ürün Jetgips® Diamant

  Jetgips® Diamant, iç mekanlarda makine ile uygulanan, yüzey sertliği ve basınç mukavemeti arttırılmış, düzgün yüzeyler sunan sıva alçısıdır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Yeni Ürün Knauf Tribon®

  Tribon® iç mekanlarda makine ve el ile 10-60 mm kalınlıklarda uygulanabilen, genel amaçlı, kalsiyum sülfat bazlı, kendinden yayılan hazır tesviye şapıdır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 • YILIN YANGIN YALITIM ÜRÜNÜ JETGIPS® FIRE

  Knauf Jetgips Fire® ile yalıtım sektörü başarı ödüllerinde yılın yangın yalıtım ürünü ünvanını alarak bir başarıya daha imza attı. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • KNAUF SES YALITIM ARACI YAYINDA

  Knauf, mimarların işini kolaylaştıracak yepyeni bir aracı daha hayata geçirdi.
  Ses Yalıtımı Aracına Knauf Teknik web sayfasından ulaşabilirsiniz.
  Knauf, mimarların işini kolaylaştıracak yepyeni bir aracı daha hayata geçirdi. Ses Yalıtımı Aracına Knauf Teknik web sayfasından ulaşabilirsiniz.
 • AQUAPANEL® ROOFTOP

  AQUAPANEL® Sistem ve Çözümleri, iç ve dış mekan uygulamalarında yüksek performanslı, sürdürülebilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Ürün ve Sistemlerimiz

Ürün ve Sistemlerimiz

Weiter

 • Kuru Yapı,Toz Alçı Ürünleri ve Sistem Tamamlayıcıları

  Bölme duvar, duvar giydirme, asma tavan, yer döşemesi, şaft duvarı vb. pek çok uygulamada kullanılabilen; yüksek değerlerde ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve yangına dayanımı sağlayan ve 1989 yılında Türkiye'de ilk kez Knauf A.Ş. tarafından üretilen eşsiz yapı elemanı alçı plaka başta olmak üzere toz alçı ürünleri, macun ve astarlar,profiller ve sistem aksesuarları gibi ürünlerimizle yapılarınıza değer katıyoruz.
  Ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.
 • Aquapanel® ve Sistem Aksesuarları

  Binaların, kötü hava koşullarına ve neme direnç gösterebilen Aquapanel® dış cephe plakaları; yüzme havuzu, sauna, hamam gibi nemin yüksek olduğu ıslak hacimlerde yüksek performans sağlayan Aquapanel® iç cephe plakaları; ıslak şap sistemlerine alternatif olan Aquapanel zeminplakaları ve Aquapanel® sistem aksesuarları ile zaman kazandırıyor, hafif ve pratik sistemlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.
 • Mantolama ve Çimento Bazlı Sistemler

  Yapıda sıva ve ısı izolasyonu ile ilgili her türlü ihtiyaç ve talebe cevap verebilen geniş ürün yelpazesine sahip Knauf, çimento bazlı sistemler ile uzun ömürlü, dayanıklı ve yıllar sonra bile ilk görüntüsünü koruyan, her türlü zevke hitap eden yüzeyler sunarken; yüksek derecede ısı yalıtımı sağlaya,uygulandıkları binaları hava koşullarına karşı koruyan mantolama ürünleri ile enerji tasarrufu ve iç mekan konforu sağlıyor. Ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.
 • Sıva ve Harç Makine Sistemleri

  Karıştırma pompaları ve taşıma ekipmanları üretiminde Avrupa'nın lideri konumundaki PFT ile eksantrik vidalı pompalar, karıştırıcılar, el aletleri ve tamamlayıcı aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Teknolojisi, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin yanısıra yaygın servis ağı ve yetkili satış noktalarına sağladığımız eğitim desteği ile hizmetinizdeyiz. Ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Hizmetlerimiz

Weiter

 • Knauf Club

  Knauf Club ile siz değerli müşterilerimizi bir araya getirdiğimiz yepyeni bir platform oluşturuyor, sizlere geniş ürün çeşitliliğimiz ve hizmetlerimizin yanı sıra farklı ayrıcalık ve fırsatlar sunuyoruz.
  Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Mesleki Yeterlilik Belge Teşvikleri

  Knauf, ulusal belgelendirme faaliyetleri ile ,MYK teşvikleri kapsamında meslek erbapları ve nitelikli ve kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş Mesleki Yeterlilik Merkezi ile birlikte ulusal mesleki gelişime destek veriyor. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız
 • Doküman Merkezi

  Knauf uzmanlığında hazırlanmış teknik föyler, şartnameler, kalite belgeleri, uygulama föyleri,çizim dosyaları (CAD / BIM) gibi ihtiyacınız olan pek çok teknik dökümana ulaşmak artık çok kolay. Doküman Merkezi için lütfen tıklayınız.
 • Knauf Servis

  Uygulmalı eğitimlerimize katılamıyor ancak eğitim almak mı istiyorsunuz? Ürünlerimizle ilgili sorularınız mı var? Uygulama sırasında desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz?Knauf Servis ekibi, sorunlarınızı yerinde çözüyor. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Knauf Teknik Danışmanlık

  Tüm teknik konularda ekibimize danışın, taleplerinizi, konusunda uzman ekibimizle karşılayalım. Ekibimizle ilgili detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için tıklayın.
  Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Sık Sorulan Sorular

  Artık kafanız karışmayacak! Sık Sorulan Sorular sayfamızda sizlerden ürün ve hizmetlerimiz hakkında sıkça gelen bilgi taleplerini karşılayacak açıklamara yer veriyoruz. Aradığınız cevaplar için lütfen tıklayınız.