Knauf Knauf
Geri

Araçlar ve Hizmetler

Weiter

 • Knauf Servis

  Uygulmalı eğitimlerimize katılamıyor ancak eğitim almak mı istiyorsunuz? Ürünlerimizle ilgili sorularınız mı var? Uygulama sırasında desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz?Knauf Servis ekibi, bu ve benzeri tüm sorunlarınızı yerinde çözüme kavuşturuyor. Knauf Servis hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız..
 • Eğitim ve Seminerler

  Ankara, İstanbul ve İzmir'de bulunan Eğitim Merkezleri'mizde verdiğimiz ücretsiz uygulama eğitimlerinin yanısıra seminer programlarımız ile üniversiteler, mimarlara da doğru ve güncel bilgiyi en etkin şekilde iletmeyi amaçlıyoruz. Eğitimler ve Seminerler sayfası için lütfen tıklayınız.
 • Knauf Club

  Knauf Club ile siz değerli müşterilerimizi bir araya getirdiğimiz yepyeni bir platform oluşturuyor, sizlere geniş ürün çeşitliliğimiz ve hizmetlerimizin yanı sıra farklı ayrıcalık ve fırsatlar sunuyoruz. Knauf Club sayfası için lütfen tıklayınız.
 • Doküman Merkezi

  Teknik föyler, şartnameler, kalite belgeleri, uygulama föyleri,çizim dosyaları (CAD / BIM) gibi ihtiyacınız olan pek çok kurumsal ve teknik dökümana ulaşmak artık çok kolay. Doküman Merkezine gitmek için lütfen tıklayınız.
 • Knauf Teknik

  Tüm teknik konularda ekibimize danışın, taleplerinizi, konusunda uzman ekibimizle karşılayalım. Ekibimizle ilgili detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için tıklayın. Knauf Teknik hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
 • Sık Sorulan Sorular

  Artık kafanız karışmayacak! Sık Sorulan Sorular sayfamızda sizlerden ürün ve hizmetlerimiz hakkında sıkça gelen bilgi taleplerini karşılayacak açıklamara yer veriyoruz. Sayfaya gitmek için lütfen tıklayınız.
 • Bayi Portalı

  Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla yola çıkan Knauf, yetkili satış noktaları için hazırladığı Knauf Point ile pek çok online işlemde kullanıcılarına hız ve kolaylık sunuyor, bayilerini hep bir adım ileri taşıyor. Bayi Portalı hakkında bilgi için lütfen tıklayınız.