Knauf Knauf

Eğitim ve Seminerlerimiz

Weiter

Seminerler

Knauf, kuru yapı sistemleri hakkında doğru ve güncel bilgiyi sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı görev edinmiştir. Bilginin internet üzerinden paylaşılmasının yanında, birçok farklı seviyede veya özel olarak bir konuya odaklanarak hazırlanan sunum ve seminer programlarımız ile üniversiteler, mimari organizasyonlar, sempozyumlar, toplantılar vb. organizasyonlarda sizlerle paylaşmaya hazırız.

Seminer talep etmek veya seminerlerimiz hakkında bilgi için 444 YAPI (9274) hattımızı arayabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Fabrika Günleri

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık Bölümlerinde okuyan öğrencilerimizi talepleri üzerine Ankara Ahiboz Fabrikamızda ağırlıyoruz. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz hakkında detaylı sunum yaptıktan sonra Fabrika gezisi ve uygulama yapıyoruz. Hedefimiz, geleceğin mimar ve iç mimarlarıyla bağlarımızı kuvvetlendirirken, bilgi akışını da en üst düzeyde öğrencilerimize sağlamak.

Fabrika gezisi talebinde bulunmak için 444 YAPI (9274) hattımızı arayabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Uygulamalı Eğitimler

Milli Eğitim Bakanlığı ile Knauf arasında imzalanan “Kuru Yapı Sistemleri Eğitimleri Programlarında İş Gücü Geliştirme ve Yetiştirme Kursları Düzenlenmesine Dair İş Birliği Protokolü” kapsamında yürütülen Uygulama Eğitimleri Programı, her türlü katılımcıya açık olup; Alçı Plaka Bölme Duvar, Alçı Plaka Asma Tavan, Dış Cephe ve Isı Yalıtımı, Makine ve El İle Alçı, Çimentolu Sıva konularında Knauf’un konularında uzman eğitmen kadrosu tarafından aktarılacak teorik bilgi ve sonrasındaki atölye uygulamalarını kapsamaktadır. Uygulamalı eğitimler ile ilgili diğer detaylara Uygulamalı Eğitimler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Knauf MEB sertifikalı uygulama eğitimleri için başvurularınızı Uygulamalı Eğitimler sayfamızdaki Eğitim Katılım Formu'nu doldurarak yapabilirsiniz.

Workshoplar

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencileri ile gerçekleştirilen workshoplar ile öğrencilerimizin kuru yapı sistemleri ve ürünleri hakkında uygulamalı olarak bilgi edinmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Eğer siz de bizimle birlikte yaratıcı workshoplar düzenlemek isterseniz, yapmanız gereken tek şey 444 YAPI (9274) hattından veya [email protected] mail adresinden bize ulaşmak.