Knauf Knauf
Geri

Seminerler

Weiter

seminer

Knauf, kuru yapı sistemleri hakkında doğru ve güncel bilgiyi sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı görev edinmiştir. Bilginin internet üzerinden paylaşılmasının yanında, birçok farklı seviyede veya özel olarak bir konuya odaklanarak hazırlanan sunum ve seminer programlarımız ile Üniversiteler, mimari organizasyonlar, sempozyumlar, toplantılar vb. organizasyonlarda sizlerle paylaşmaya hazırız.

Seminer talep etmek veya seminerlerimiz hakkında bilgi almak için 444 YAPI hattı veya tekni[email protected] mail adresi aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

fabrika günü

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık Bölümlerinde okuyan öğrencilerimizi talepleri üzerine Ankara Ahiboz Fabrikamızda ağırlıyoruz. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz hakkında detaylı sunum yaptıktan sonra Fabrika gezisi ve uygulama yapıyoruz. Hedefimiz, geleceğin mimar ve iç mimarlarıyla bağlarımızı kuvvetlendirirken, bilgi akışını da en üst düzeyde öğrencilerimize sağlamak.

Fabrika gezisi talebinde bulunmak için 444 YAPI (9274) hattından veya [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

workshop

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencileri ile gerçekleştirilen workshoplar ile öğrencilerimizin kuru yapı sistemleri ve ürünleri hakkında uygulamalı olarak bilgi edinmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

9 Ekim 2015 tarihinde TOBB Üniversitesi'nde İç Mimarlık öğrencileri ile bir araya gelerek tasarım dersi kapsamında alçı ile üç boyutlu nesneler yarattık. Alçının nasıl işlendiği, karıştırıldığı ve donma süreleri ile tasarım yaratma imkanını uygulamalı olarak inceledik.

Workshop önerilerinizi paylaşmak veya workshoplarımız hakkında bilgi almak için 444 YAPI (9274) hattından veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.