Knauf Knauf
 • Değerli Knauf Dostları,

  Beğeni ve ilgi ile takip ettiğiniz yeni sayımızı sizlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • Osmaniye’deki Yeni Yatırım

  Türkiye Knauf’a, Knauf Türkiye’ye Güveniyor Knauf, 6 Şubat 2017 tarihinde düzenlediği toplantısında Osmaniye’deki yeni yatırımhaberini açıkladı. “Türkiye Knauf’a, Knauf Türkiye’ye Güveniyor” mottosu ile düzenlenen toplantı büyük ilgi ve coşku yarattı.

 • TSMD Mimarlık Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Bu yıl 12.si Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştirilen Türk Serbest Mimarlar Derneği(TSMD) Mimarlık Ödülleri, Knauf sponsorluğunda düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Mimarlık ortamına ve kültürüne katkı yapan mimarların, kurumların ve yapıların ödüllendirildiği gecede Knauf, bu özel organizasyona verdiği destekle mimariye olan tutkusunu bir kez daha göstermiş oldu.

  Devamını oku Kapat
 • Knauf ile Werktage Yolculuğu

  İki yılda bir Knauf Almanya tarafından 5 ayrı kentte düzenlenen ve bu sene 21-23 Şubat tarihleri arasında Hamburg’ta gerçekleşen Werktage Fuarı, Passion for Architecture kapsamında seçkin mimarlar ve akustik danışmanlar ile birlikte ziyaret edildi.

  Devamını oku

  21 Şubat’ta referans projelerimizin ve şehrin önemli binalarının gezildiği, Knauf ürünlerinin de kullanıldığı ‘Elbphilharmonie, Harbor City University (KLU) ve Green Peace Exhibition Hall’ gibi önemli binaları görerek ve inceleyerek başlayan gezimiz, 22 Şubat’ta Werktage Fuar turu ve sonrasında akustik ürün eğitimi ile devam etti.

  Türkiye’nin önemli mimar ve akustik danışmanlarının bir araya geldiği, Knauf’un ürün ve sistemlerini yakından inceleme fırsatı veren, bununla birlikte katılımcılara birçok yeni ürünle tanışma imkanı tanıyan gezi, oldukça keyifli ve verimli geçti.

  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Detaylar için tıklayınız

  Kapat
 • Knauf Social TV Yayında

  Knauf ürünlerini tanıtan videolardan, uygulamalara; mimarlara yönelik programlardan, usta ve bayilerle yapılan röportajlara kadar birçok içerik sizi Knauf Social TV çatısı altında bekliyor. Bir İnternet televizyonu olan Knauf Social TV’ye aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Devamını oku Kapat
 • Aquapanel® Kalitesi 15 Yaşında

  Suya %100 karşı koyan Aquapanel® ailesi 15 yıldır yapılara yüksek performans sunuyor. Dış cephe plakasından, tavan plakasına; zemin plakasından, sistem aksesuarlarına kadar birçok ürünün yer aldığı Aquapanel® ailesi bugüne kadar sayısız projede kullanıldı.

  Devamını oku

  Çimento bazlı olması sebebiyle kullanıldığı her yapıya sağlamlık; suya, neme ve küfe dayanım gibi birçok özelligi kazandıran Aquapanel® ürünleri, yapı profesyonellerine temiz, hızlı ve kolay montaj imkanı sunuyor.

  Ayrıntılı bilgi için tılayınız.

  Kapat
 • Zorlu Hava Koşullarına Dayanım Guardex®’te

  Guardex® Dış Cephe Plakası, iç ve dış cephe sistemlerinde kullanılan, özel alçı çekirdeği ve her iki yüzündeki mavi cam elyaf şilte kaplama sayesinde küf oluşumunu engelleyen cephe kaplama levhasıdır.

  Devamını oku

  Guardex® ayrıca yalıtıma katkı sağlar ve dış hava koşullarına dayanıklılık gösterir. A1 sınıfı yanmaz malzemeden üretilen Guardex® suya ve neme karşı koyar.

  Özellikler:

  • Hava şartlarına karşı üstün dayanım

  • Nefes alma özelliği

  • Suya, neme ve küfe karşı dayanım

  • Antimikrobiyel

  • Çevre dostu

  • Yangına dayanım

  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

  Kapat
 • Knauf Mantolama, Mantolamanın Kitabı’nı Yazdı

  Knauf Mantolama’nın yıllara dayanan uzmanlığı ve mantolama ile ilgili A’dan Z’ye tüm bilgiler bir kitapta toplandı.

  Devamını oku

  Mantolamanın Kitabı’nı www.knaufmantolama.com/kitap adresine tıklayarak talep edebilirsiniz.

  Kapat