Knauf Knauf
Geri

İş ve Staj Olanakları

Weiter

Knauf'ta Kariyer

Knauf olarak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesinden geldiğine inanıyoruz. Alanlarında en nitelikli çalışanları ve yetişmiş insan gücünü topluluğumuz bünyesine kazandırmak, çalışanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, topluluğumuzun kuşaklar boyu başarısını sağlamak için takip ettiğimiz kurumsal kültürümüzün temel taşlarıdır. Bu anlamda, Türkiye'deki gelişimimize katkıda bulunacak sorumluluk sahibi, girişimci ruhlu, kendine güvenen ve yeniliklere açık, kişilere her zaman ihtiyaç duyacağız.

Web sitemiz aracılığıyla kurum kültürümüz, çalışma ortamımız, bölümlerimiz ve fonksiyonlarımız hakkında fikir edinebileceğiniz gibi güncel kariyer fırsatlarını takip edebilir, açık pozisyonlar için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Oluşabilecek kariyer fırsatları için başvuru formumuzu indirip, özgeçmiş bilgileriniz birlikte ik@knauf.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Başvuru formunu indirmek için lütfen tıklayınız.