Knauf Knauf
Geri

Dört Knauf Değeri

 • İnsani Değerler

  Biz çalışma arkadaşlarımızı, iş ortaklarımızı ve hissedarlarımızı, dürüstlük ve insanlığın geleneksel prensiplerinin hala geçerli olduğu bu yerde, büyük bir ailenin parçası olarak görürüz.

  Devamını oku

  Birbirimize dürüst davranarak ve farklılıkları hoş görerek, beraberce sosyal sorumluluk ile hareket ederiz.Birbirimize, topluma ve çevreye özen gösteririz.

  Kapat
 • Takım Ruhu

  Ortak güvene dayalı bir çevre yaratmak için çalışıyoruz. Bu, kişisel sorumluluk ve karar almada cesaretlendiriliriz demektir, çünkü birbirimizin kararına itimat ederiz.

  Devamını oku

  Biz bir takımız ve sadığız. Birbirimizi ve Knauf topluluğunun tüm üyelerini destekleriz. Başarılı bir takım oluşturulmasında dest ek olmak adına Knauf kendini yetiştirmeyi ve kişisel gelişimi sağlayan gerçek imkânlar sunar.

  Kapat
 • Girişimcilik

  Küçük bir aile şirketinden girişimcilik özelliğimiz ve risk alma isteğ imiz sayesinde, dünya çapında aktif organizasyona sahip bir aile şir ketine dönüştük. Öncü ruhumuz, yaratıcılığımız, pratik ve sonuç odaklı yaklaşımı mız başarımızın sürekliliğini sağlar.

 • Sorumluluk

  İşimize, iş arkadaşlarımıza ve çevremize karşı sorumluyuz. Övgü almak ve mutluluk bizim için çok doğal şeylerdir. Biz her zaman olması gerekenden daha iyisini yapar, sürekli başarılar elde eder ve müşterilerimize yüksek kaliteli çözümler sunarız.

  Devamını oku

  Knauf, başarılı bir takım yaratmak için kişisel gelişim ve ilerlemeyi sağlayan gerçek fırsatlar sunar.

  Kapat