Knauf Knauf
Geri

Başarı İçin Etik Değerler

İş Ahlakı ve Kalite Yönetimi

Weiter

felsefe

Sürekli Gelişim

Zengin geleneklere sahip bir aile firması olarak, Knauf Grubu güçlü bir temele ve kurumsal değerlere sahiptir. Şirket olarak, hızla gelişen ve değişen günümüz dünyasında etik ve ahlaki değerlerin varolması gerektiğine inanıyoruz. Güven, uyum ve işbirliği bu değerler olmadan sağlanamaz.

Knauf , sektörde en yüksek ürün kalitesi, geniş ürün çeşitliliği ve kapsamlı destek hizmetleriyle bilinmektedir. Biz sözkonusu temelimiz ve kurumsal değerlerimizin katkısıyla; yapılar için tasarım, teknoloji, enerji ve maliyet verimliliği konularında en yüksek beklentileri dahi karşılayan yüksek performanslı ürünler ve sistem çözümleri üretiyoruz.

Sürekli gelişimi sağlamak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için teknolojik gelişmeleri takip ediyor, şirket felsefemize uygun olarak yenilikçi düşünce ve fikirleri teşvik ediyoruz. Yeni gelişmeler konusundaki heyecanını ilk günkü gibi koruyan Knauf Grubu, bu sayede yıllar içinde kendini ispatlamış ve şuanki saygınlığına erişmiştir.

İşbirliği ve Uyum

Şirket felsefemizin temel değerlerinden biri işbirliğidir. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla güvenilir ilişkiler kurmamızda işbirliği kavramı şirketimizin en önemli yol göstericisidir.

Knauf, iş ortaklarının, müşterilerinin ve pazarın gereksinimlerini, taleplerini anlıyor, kendisini beklentiler ve değişimlere uygun olarak sürekli geliştirmeye çalışıyor. Bu noktada işbirliği ve yakın ilişkilerimizin, ürün ve hizmet yelpazemizde,şirket stratejimize bağlı kalarak, daha işlevsel ve daha uyumlu yeniliklere ulaşmamıza imkan tanıdığına inanıyoruz.

mevzuat

İş Ahlakı ve Mevzuat

Knauf olarak, güvenilir, dürüst ve tutarlı olmanın işimizde bizi başarıya götüren en önemli araçlar olduğuna inanıyoruz.

Uluslararası bir şirket olmanın verdiği sorumluluk ile faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin kanun ve düzenlemelerine riayet ediyor, itibarımızın sürekliliği için çaba ve özen gösteriyoruz.

kalite

Kalite Yönetimi

Knauf Grubu, ürün ve hizmetleri için açık, net ve sürekli bir kalite garantisi taahhüt ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini, sunduğumuz yüksek kaliteli ürünler ve destek hizmetlerimiz ile sağlıyor ve bunları sürekli geliştirmeye çalışıyoruz.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için sektörel tecrübemizin yanısıra sahip olduğumuz değerlere güveniyoruz. Hızla gelişen yapı malzemeleri pazarının değişen taleplerini karşılayabilecek yetenek ve potansiyelde uzman çalışanları ile şirketimiz insan gücü en büyük sermayemizdir.

Yenilikçi sistem çözümlerinin öncüsü Knauf, uzman çalışanları ile problemleri ortaya çıkmadan çözer.

Kalite Güvence ve Kontrol Sistemleri

Müşterilerimize her zaman daha kaliteli, hızlı, güvenli ve verimli hizmet sunabilmek öncelikli hedefimiz olup, bu sebeple pazara gelişmiş ve özgün çözümler sunuyoruz.

Kalite yönetimimiz sektörel standartları ve yasal zorunlulukları karşılamanın çok daha ötesinde sektöre yön veren, yeni ölçütler belirleyen niteliktedir ve böyle olmaya devam edecektir. Kısaca; Knauf her zaman yeni trendleri belirler, sektöre ivme ve güç kazandırır.