Knauf Knauf
Geri
Weiter

Knauf'ta Çalışmak

Knauf A.Ş. ; tüm çalışanlarına sağlamış olduğu temel hakların yanı sıra iş güvencesi, adaletli bir ücretlendirme ve çalışma motivasyonlarını sağlayacak yan haklar sunmayı ilke edinmiştir.

Çalışanlarımıza sunduğumuz temel haklar; maaş, sosyal güvenlik ödemeleri ve yasal zorunlulukları kapsar. Maaş politikamız, yılda 12 maaş uygulamasını ve çalışanlarımızın kendilerini geliştirme çabaları, görevleri, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yılda bir kez yapılan ücret artışını kapsamaktadır. Sosyal güvenlik ödemeleri çalışanın o ay almış olduğu tüm nakdi ödemeler dahil edilerek yapılmaktadır.

Temel hakların yanı sıra çalışanlarımıza sunduğumuz sosyal ve yan haklar; öğle yemeği ( saha personelimiz için yemek kartı), ulaşım ile özel sağlık sigortası, hayat sigortası, çalışanlarımızın okuyan çocuklarına eğitim yardımı, dini bayramlar öncesi verilen alışveriş çek / kartı, yılda bir verilen yakacak yardımı, doğum, evlenme, vb. ayni veya nakdi ödemeler sayılabilir. Şirketimiz ayrıca çalışanlarına eğitim taleplerinde; temel iş becerilerinden yetkinlik geliştirme eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede eğitim desteği vermektedir

Çalışanlarımıza sunduğumuz sosyal imkanlar bunlarla da kalmayıp; şirketimiz bünyesinde çeşitli teşvik / ödül sistemleri uygulanmakta ve çalışanlarımızın iş hayatı dışında keyifli vakit geçirecekleri, sosyalleşebilecekleri, çalışanlar ve ailelerini bir araya getirecek buluşmalar gibi farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Takım ruhunu güçlendirdiğine, uyumu ve motivasyonu artırdığına inandığımız etkinliklerimiz tüm çalışanlarımızın katılımına açıktır.

Knauf ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız lütfen tıklayınız.