Knauf Knauf
Geri

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Weiter

Vizyonumuz

Knauf, güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları tasarımında öncü kuruluştur. Knauf ürün ve sistemleri, yenilikçi, çevre dostu, enerji tasarrufu sağlayan, adil fiyatlı ve sürdürülebilir ürünlerdir.

Misyonumuz

Alçı bazlı ürün ve sistemlerde, enerji verimliliği sağlayan yalıtım malzemelerinde, pazar geliştirme ve müşteri odaklılığında üstün kalite tanımını belirlemek ve yenilikçi yaklaşımımızla sürekli ve karlı büyüme sağlamak.

Kalite Politikamız

 • Şirketimizin stratejik yönüyle ilgili olan risk ve fırsatları değerlendirip, hedeflerimizi sürekli iyileştirme yaklaşımı ile gözden geçirip, kalite yönetim sistemimizin geliştirilmesine destek olmak.
 • Tüm yasal ve diğer yükümlülükleri yerine getirerek müşterilere ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürün sunmak.
 • Yapı malzemeleri sektöründe global bakış açımızla alışkanlıkları değiştirip sektörü geliştirmek.
 • Pazarda değerli ve yönlendirici marka olmak ve paydaşlarımızla birlikte karlı büyüme sağlamak.
 • Kişisel eğitim, bilgi ve donanımlara odaklanarak yetenekleri çekmek ve geliştirmek, mutlu ve bağlı çalışanlara sahip olmak.
 • Dijitalleşme kültürünü odağına yerleştirip, paydaşlarımızın katılımı ile tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme sağlamak.
 • Tüm süreçlerimizde çevre bilincini oluşturmak ve çalışma ortamlarını güvenli hale getirerek çalışanlarımızın sağlığını korumak.

Knauf Değerleri

Knauf Değerleri

 • İnsani Değerler

  Biz çalışma arkadaşlarımızı, iş ortaklarımızı ve hissedarlarımızı, dürüstlük ve insanlığın geleneksel prensiplerinin hala geçerli olduğu bu yerde, büyük bir ailenin parçası olarak görürüz.

  Devamını oku

  Birbirimize dürüst davranarak ve farklılıkları hoş görerek, beraberce sosyal sorumluluk ile hareket ederiz.Birbirimize, topluma ve çevreye özen gösteririz.

  Kapat
 • Takım Ruhu

  Ortak güvene dayalı bir çevre yaratmak için çalışıyoruz. Bu, kişisel sor umluluk ve karar almada cesaretlendiriliriz demektir, çünkü birbirimizin kararına itimat ederiz.

  Devamını oku

  Biz bir takımız ve sadığız. Birbirimizi ve Knauf topluluğunun tüm üyelerini destekleriz. Başarılı bir takım oluşturulmasında dest ek olmak adına Knauf kendini yetiştirmeyi ve kişisel gelişimi sağlayan gerçek imkânlar sunar.

  Kapat
 • Girişimcilik

  Küçük bir aile şirketinden girişimcilik özelliğimiz ve risk alma isteğ imiz sayesinde, dünya çapında aktif organizasyona sahip bir aile şir ketine dönüştük. Öncü ruhumuz, yaratıcılığımız, pratik ve sonuç odaklı yaklaşımı mız başarımızın sürekliliğini sağlar.

 • Sorumluluk

  İşimize, iş arkadaşlarımıza ve çevremize karşı sorumluyuz. Övgü almak ve mutluluk bizim için çok doğal şeylerdir. Biz her zaman olması gerekenden daha iyisini yapar, sürekli başarılar elde eder ve müşterilerim ize yüksek kaliteli çözümler sunarız.

  Devamını oku

  Knauf, başarılı bir takım yaratmak için kişisel gelişim ve ilerlemeyi sağlayan gerçek fırsatlar sunar.

  Kapat