Knauf Knauf

Passıon For Archıtecture

Ötesinde Tasarla....

 • Room For Expression

  Herkes üstün özellikli, performansı yüksek ürünler arıyor.

 • Knauf, hayalindeki yapının gerçeğe dönüşmesine imkan veren tüm bu çözümleri bir arada sunuyor.

 • Performansını konuşturacak bu konsepte Room For Expression diyoruz.

 • Inspiration Circle

  İlham aldığın kadar insanlara ilham vermek istiyorsun.

 • Yapı profesyonelleri ile bir araya gelebileceğin, diyaloglar kurabileceğin çözüm yolları Knauf’ta.

 • Seni tüm bu buluşma noktalarına taşıyacak platforma Inspiration Circle diyoruz.

 • Build Beyond

  Aklında daha önce hiç yapılmamış projeler üretmek olanlara iyi bir haberimiz var.

 • Sana güç veren, yeni ufuklar açan sistem ve ürünler Knauf’ta.

 • Tasarımlarına yeni boyutlar kazandıran bu anlayışa Build Beyond diyoruz.

Weiter

PASSION FOR ARCHITECTURE

Aquapanel® Dortmund Gezisi

21-23 Nisan tarihlerinde Dortmund’daki AQUAPANEL® fabrika gezimizi mimarlar, danışmanlar ve proje müdürleriyle birlikte gerçekleştirdik. Passion for Architecture kapsamında düzenlenen ve AQUAPANEL® hakkında seminerle başlayan gezi, şehir turu ve sonrasında yemek pişirme etkinliği ile devam etti. Katılımcılar hem AQUAPANEL® ürün ve sistemlerini yakından deneyimleme fırsatı buldu hem de keyifli zaman geçirdiler.

20 Mayıs 2018

İSMD İkili İş Görüşmeleri

Knauf, 03 Mayıs tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilen, 9. İstanbul Serbest Mimarlar Derneği etkinliğinde Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisleri ve yapı sektörü temsilcileri ile bir araya geldi. İstanbulSMD İkili İş Görüşmeleri kapsamında, Knauf’un yeni ürünlerinden bahsedilerek, görüşmelerde mimarlık ofislerinde genç mimarlara yönelik seminer planlamaları yapıldı.

17 Mayıs 2018

Knauf Ses Yalıtım Aracı Yayında

Knauf, mimarların işini kolaylaştıracak yepyeni bir aracı daha hayata geçirdi. Tek yapmanız gereken istediğiniz ses yalıtım seviyesine karar verip önerilen listeden sizin için doğru sistemi seçmek. Mimarların işini kolaylaştıracak bu araca teknik.knauf.com.tr adresinden ulaşılabilir.

16 Nisan 2018

AQUAPANEL® Rooftop

AQUAPANEL® Sistem ve Çözümleri, iç ve dış mekan uygulamalarında yüksek performanslı, sürdürülebilir ve ekonomik çözümler sunmaktadır. AQUAPANEL® markası ile iç ve dış duvarlar, tavanlar ve zeminler için sunduğumuz çimento plaka sistem ve çözümlerine ilave olarak, Portland çimentosu ve hafif agregalardan oluşan, iki yüzü cam elyaf file kaplı AQUAPANEL® Rooftop, düz çatı uygulamaları için ürün ailemiz içerisinde yerini almıştır.

Mimarlar için tasarım özgürlüğü, uygulamacılar için hafif ve kolay uygulama imkanları ve yüklenici firmalar için hızlı montaj ve düşük maliyet sunması ile AQUAPANEL®, her projede kendini kanıtlamış bir markadır. Düz çatı uygulaması tüm bu tecrübelerimizin doğal bir sonucudur. Ailemizin son üyesi, düz çatı uygulamalarına yönelik başlıca sorunlara cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmıştır: güvenlik, sağlamlık ve sürdürülebilirlik. Her AQUAPANEL® çimento plakada olduğu gibi %100 su dayanımına ve hız kazandıran kolay kurulum özelliklerine sahiptir.

13 Nisan 2018

Arda Yavuz İle Mekansal Akustik Üzerine

Akustik Danışman Arda Yavuz ile mekansal akustik üzerine gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbeti pfa.knauf.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

11 Nisan 2018

Masa Başında röportaj dizisinin yeni konuğu: Mimar Hasan Özbay.

TH İdil Mimarlık’tan değerli mimar Hasan Özbay ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Bu sohbetin tamamını ve “Masa Başında” röportaj dizisi kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm röportajları izlemek için www.pfa.knauf.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

24 Ocak 2018

BURSA MİMARLAR ODASI ETKİNLİĞİ

Passion for Architecture kapsamında Bursa Mimarlar Odası’na bağlı mimarlarla gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, katılımcılar Knauf ürün ve sistemlerini daha yakından tanıma imkanı buldular.

18 Ocak 2018

KNAUF HASTANE KATALOĞU YAYINA GİRDİ!

Knauf, mimarlar için önemli bir başvuru kaynağını daha hayata geçirdi. Hastane ve sağlık komplekslerinin tasarımında ihtiyaç duyulan sistem ve ürün önerilerini okuyucular ile buluşturan Knauf Hastane Kataloğu, ürün ve sistemlerin teknik özelliklerine de yer veriyor. İlgili katalog ve broşürlere çevrim içi yönlendirmeler içeren bu katalog, yangın dayanımı, ses yalıtımı, hijyen, hava kalitesi, ısı yalıtımı, mekansal akustik, ıslak hacimler, radyasyondan korunma, sismik tasarım gibi bir sağlık kompleksinin tasarımında üzerine düşünülecek tüm konuları tek bir kaynakta topluyor. Knauf Hastane Kataloğu’na ulaşmak için teknik.knauf.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

17 Ocak 2018

YANGIN DAYANIMINDA MİMARLARIN ELİNİ GÜÇLENDİREN ARAÇ YAYINDA!

Knauf, mimarların işini kolaylaştıracak yepyeni bir araç hayata geçirdi. Aracın mekanizması çok basit bir mantığa dayanıyor. Mimarlar, üzerinde çalıştıkları projede talep edilen yangın dayanım sınıfını, 5 farklı alternatifin arasından seçiyor. Araç, seçilen yangın dayanım performansını sergileyen bölme duvar sistemlerini kullanıcılara öneriyor. Önerilen sistemin ses yalıtımı, duvar kalınlığı ve maksimum yükseklik gibi bilgiler de araçta yer alıyor. Mimarların işini kolaylaştıracak bu araca teknik.knauf.com.tr adresinden ulaşılabilir.

30 Aralık 2017

Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu: Erdal Özdemir

Değerli Dış Cephe Danışmanı Erdal Özdemir ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportaj Knauf Social TV’de. Bu keyifli sohbeti ve “Masa Başında” röportaj dizisi kapsamında hazırlayacağımız tüm röportajları pfa.knauf.com.tr adresinden ve Knauf sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

20 Aralık 2017

İzmirSMD Ofis Buluşmaları

Knauf Ailesi olarak "İzmirSMD Ofis Buluşmaları" etkinliği kapsamında M+D Mimarlık’ın ofisinde gerçekleştirilen kasım ayı buluşmasındaki yerimizi aldık. Oldukça keyifli geçen buluşmada mimarlar AQUAPANEL® sistem ve çözümlerini uzmanlarımızın sunumları aracılığıyla deneyimleme fırsatını yakaladı.

14 Kasım 2017

Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu: Murat Yılmaz

Dome Mimarlık’tan değerli Mimar Murat Yılmaz ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportaja pfa.knauf.com.tr adresinden ulaşabilirisiniz.

25 Ekim 2017

15. Yaşında AQUAPANEL®‘in Türkiye’de ilk uygulandığı projeyi konuştuk

AQUAPANEL® Türkiye’deki 15. yaşında suya, yangına ve hava koşullarına dayanım sağlayarak kalitesini ortaya koyuyor. 15 yıldır Türkiye’de yapılarda fark yaratan AQUAPANEL® ’in uygulandığı ilk projede yer alan Proje Atölyesi Yönetim Kurulu Üyeleri değerli Mimar Ali Çömezoğlu ve değerli Mimar Hüseyin Madenoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bu röportaj pfa.knauf.com.tr 'de.

25 Ekim 2017

Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu: Vefa Yamakoğlu

Özak GYO Proje Müdürü Vefa Yamakoğlu ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. “Masa Başında” röportaj dizisi kapsamında hazırlayacağımız tüm röportajları pfa.knauf.com.tr adresinden ve Knauf sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

20 Eylül 2017

Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu: Gökhan Aksoy

“Masa Başında” röportaj dizisi kapsamında değerli Mimar Gökhan Aksoy ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbet pfa.knauf.com.tr '’de!

6 Eylül 2017

Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu: Cem Yomralıoğlu

Knauf’un ‘Masa Başında’ röportaj dizisi kapsamında Ofton İnşaat’ın Projeler Koordinatörü değerli Cem Yomralıoğlu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Röportajın tamamına pfa.knauf.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

25 Ağustos 2017

Deklarasyonlarımız Leed V4’e Göre Yenilendi

Ürünlerimiz için detaylıca hazırlanan ve USGBC (U.S. Green Building Council) tarafından yayınlanmış olan LEED V4 rehberine uygun olarak hazırlanmış deklarasyonlarımız, Amerika ve Avrupa için geçerli olan son versiyonlar dikkate alınarak yenilenmiştir.

Bildiğiniz gibi LEED V4 eskisine oranla çok daha farklı ve detaylı konu başlıklarında yeşil performans aramaktadır. Yeni deklarasyonlarımızda ürünlerimizin;

 • Ürünün bina enerji performansına katkısı
 • İnşaat yıkım ve atık yönetimine katkısı
 • Bina yaşam döngüsü etki azaltımı
 • Yapı malzemesi çevresel ürün deklarasyonu (EPD)
 • Yapı malzemesi hammadde tedariği
 • Yapı malzemesi içerik beyanı
 • Yapı malzemesi geri dönüşümlü içerik beyanı
 • Yapı malzemesi bölgesel ürün beyanı
 • Yapı malzemesi biyolojik içerik beyanı
 • Yapı malzemesinin bina sızdırmazlığına katkısı
 • Yapı malzemesinin uçucu organik bileşik (VOC) beyanı
 • Yapı malzemesinin inşaat iç hava kalitesine
 • Yapı malzemesinin termal konforuna katkısı
 • Yapı malzemesinin bina iç aydınlatmasına katkısı
 • Yapı malzemesinin bina akustik performansına katkısı

detaylı olarak LEED V4 gereksinimlerine uygun test ve beyanlarda sunulmuştur. Görüldüğü gibi Knauf ürünleri, 15 başlıkta LEED sertifikasyonuna katkıda bulunmaktadır. Bu nedenle de Knauf ürünleri yeşil bina projelerinde öncelikle tercih edilmesi gereken yapı malzemelerinin başında gelmektedir.

LEED V4 kapsamında sertifika alacak binalara kazandırılacak puanlar ve detayları, ISO 14021 (International Organization of Standards) de tarif edilen “Geri dönüşüm oranları” ile “Bölgesel içerik değerleri” nin yanı sıra; artık “Malzemeler ve Kaynaklar (MR)”, “Enerji ve Atmosfer (EA)” ve “İç Ortam Çevre Kalitesi (EQ)” kredi başlıkları ile ilgili detaylı çalışmalarla projelerinize hızlı ve içerikli destek vermeye devam ediyoruz.

Detaylı bilgiye, Knauf Doküman Merkezi 'nden ulaşabilirsiniz.

21 Ağustos 2017

Masa Başında Röportaj Serisinin Yeni Konuğu: Nevin Güney Tok

Karakalem Cephe Tasarım’dan Nevin Güney Tok ile oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Hilmi Güner Mimarlık’tan Mimar Deren Tuna ile Keyifli Bir Sohbet

Ankara Ahiboz Fabrikamızda gerçekleştirilen Passion For Architecture etkinliğinde Hilmi Güner Mimarlık’tan değerli mimar Deren Tuna, Knauf Social TV’nin sorularını yanıtladı. Deren Tuna, Knauf’un kendisi için ne ifade ettiğini ve Knauf’un mimariye olan tutkusunu anlatan Passion For Architecture’ı Social TV’ye anlattı.

Knauf, İzmir SMD ‘Yaza Merhaba’ Yemeğinin Sponsoru Oldu

Knauf’un mimariye duyduğu tutkuyu anlatan Passion For Architecture platformu, mimarlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İzmir’in önemli mimarlarını buluşturan İzmir SMD’nin “Yaza Merhaba” etkinliğinin destekçisi olan Knauf, mimarların yanında yerini alıyor.

Yapılan bu organizasyonda mimarlar kendi aralarında bilgi alışverişinde bulunurken Knauf’un yeni ürün, sistem ve performansları hakkında bilgi alma fırsatı buluyor. 26 Temmuz’da Swiss Hotel Aquarium Restaurant’ta gerçekleşecek olan bu önemli organizasyona İzmir’in önemli mimari ofislerinden katılımcılar bekleniyor.

28 Temmuz 2017

MASA BAŞINDA RÖPORTAJ SERİSİNİN İKİNCİ KONUĞU MİMAR ÜMİT YETGİN AYKAÇ

‘Masa Başında’ röportaj dizisi kapsamında Antalya’nın önemli mimarlarından Project Mimarlık’ın kurucusu değerli Ümit Yetgin Aykaç ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Röportajın tamamına pfa.knauf.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

20 Temmuz 2017

Masa başında röportaj serisinin ilk konuğu: Kerem Yazgan

PASSION FOR ARCHITECTURE Ahiboz EtkinliğiAnkara / 24 Mayıs 2017

Knauf’un Passion For Architecture Etkinliği Bu Yıl Ahiboz Fabrikasında Düzenlendi

Knauf’un Passion For Architecture platformu kapsamında ikinci kez hayata geçirdiği mimari etkinlik, 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Knauf’un Ankara Ahiboz fabrikasında düzenlendi. Mimari ofislerin, kamu ve özel kuruluş temsilcilerinin, danışmanlık ve proje ofislerinin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte katılımcılar Knauf ürün, sistem ve performanslarını yakından deneyimleme fırsatı buldu.

Tüm gün süren etkinlik teknik seminer, fabrika gezisi ve ardından ürün performans gösterimleri ile devam etti. Konusunda uzman Knauf yetkilileri tarafından yapılan teknik seminerlerde ürün uygulamaları örnekler, grafikler ve sayısal verilerle açıklandı. Sonrasında iki grup halinde üretim tesislerini gezen katılımcılar, gezi sonrası Alman lezzetlerinin tadını çıkardı. Yemekte enerjilerine enerji katan katılımcılar daha sonra Jetgips® Fire, Aquapanel®, Super Finish, Cleaneo®, Diamant® Silentboard, Fireboard® ve PFT G4 ürünlerinin performanslarına tanık oldu. Ayrıca etkinlikte sanal gerçeklik teknolojisi aracılığıyla birçok ürünün tanıtımı yapıldı. Etkinliğin sonunda ise Knauf dünyasından içerikleri internet kullanıcıları ile buluşturan Knauf Social TV’de yayınlanmak üzere mimarlarla röportaj yapıldı.

24 Mayıs 2017

PASSION FOR ARCHITECTURE ETKİNLİĞİAnkara Ahiboz Fabrikası

Knauf Socıal TV Röportaj İtez Mimarlık

Knauf Duvar Sistemlerinin BIM Dosyaları Tek Tık Uzağınızda!Ankara / 31 Mayıs 2017

Knauf Duvar Sistemlerinin BIM Dosyaları Tek Tık Uzağınızda!

Knauf, tüm iç cephe bölme duvar sistemlerinin BIM (Building Information Modelling) dosyalarını www.knauf.com.tr adresinde bulunan doküman merkezinde yapı profesyonellerinin hizmetine sundu.

2015 yılında dört bölme duvar sisteminin BIM dosyalarının siteye eklenmesiyle başlayan çalışmalar, tüm iç cephe bölme duvar sistemlerinin de eklenmesiyle tamamlanmış oldu. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı versiyonla siteye yüklenen dosyalar doküman merkezinde kullanıma sunuldu. BIM, tasarım ve yapım sürecinde yer alan tüm disiplinlerin bir arada ve tam bir uyum içinde çalışabilmesini sağlamayı amaçlıyor.

BIM Dosyalarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

Döküman Merkezi

31 Mayıs 2017

KNAUF, 13. Yapı Sektörü Buluşmalarında Yerini AldıAnkara / 20-21 Nisan 2017

KNAUF, 13. Yapı Sektörü Buluşmalarında Yerini Aldı

Knauf, Türk Serbest Mimarlar Derneği tarafından 2011 yılından bu yana düzenlenen Yapı Sektörü Buluşmaları’nın 13’üncüsünde yerini aldı. 20-21 Nisan 2017 tarihlerinde TSMD’nin Ankara’daki salonunda gerçekleştirilen 13. Yapı Sektörü Buluşmaları’nda Knauf, Passion for Architecture kapsamında birçok mimar ve kamu kuruluşu yetkilisi ile bir araya gelme fırsatı buldu.

Zamanla gelenekselleşen ve sektör ilgililerinin arasında bağlantı kurma imkanı sağlayan Yapı Sektörü Buluşmaları boyunca Knauf; ürün, sistem ve performanslarını katılımcılara sanal gerçeklik teknolojisi ile aktardı. İki gün süren etkinlik yapı sektörünün gelişmesine ve yeni iş bağlantılarının kurulmasına katkıda bulundu.

20-21 Nisan 2017

Aquapanel® ile Dortmund ve Amsterdam GezisiDortmund - Amsterdam / 5-8 Nisan 2017

Aquapanel® ile Dortmund ve Amsterdam Gezisi

Knauf mimariye duyduğu tutkuyu Passion For Architecture kapsamında düzenlediği etkinliklerle sürdürmeye devam ediyor. Knauf son olarak 5-8 Nisan tarihleri arasında Aquapanel®'in düzenlemiş olduğu Amsterdam ve Dortmund gezisiyle mimarlarla bir araya geldi. Düzenlenen gezide katılımcılar, hem Aquapanel® ürün ailesinin üstün özelliklerini yakından deneyimleme hem de Dortmund ve Amsterdam'ın en güzel noktalarını ziyaret etme fırsatı buldu.

Aquapanel®’in Dortmund’daki fabrikasında ürün uygulamalarının sergilenmesi, sunumlar ve yemekler ile başlayan gezi; sonrasında Amsterdam’da renkli etkinliklerle devam etti. Yapılan organizasyonda yeni tasarımlar için yeni ilham kaynaklarına ihtiyaç duyan mimarlar, şehrin en önemli yapılarını Knauf çalışanlarıyla beraber inceledi. Verimli olduğu kadar keyifli geçen bu organizasyon aracılığıyla mimarların Knauf ürün, sistem ve performanslarıyla hayallerindeki yapıları gerçeğe dönüştürmeleri Knauf tarafından bir kez daha desteklendi.

9 Nisan 2017

Knauf’un Mimariye Olan Tutkusu Antakya’ya UzandıAntakya / 30 Mart 2017

Knauf’un Mimariye Olan Tutkusu Antakya’ya Uzandı

Knauf; binlerce yıllık tarihe, kültüre ve dünyanın ilk kiliselerinden Saint Pierre’e ev sahipliği yapan Antakya’da mimarlarla buluştu. Knauf ürün, sistem ve performanslarıyla ilgili bilgi alma şansı yakalayan mimarlar hem hayallerindeki projelerin gerçekleşmesini mümkün kılan çözümleri yakından deneyimledi hem de ilham verici fikirlerin doğduğu bir zeminde diğer mimarlar ile etkileşimde bulunma fırsatı yakaladı.

Knauf’un mimariye olan tutkusunu ifade eden Passion For Architecture kapsamında düzenlenen ve mimarları ötesinde tasarlamaya teşvik eden bu etkinlikler farklı şehirler ve farklı mimarlarla düzenlenmeye devam edecek.

KNAUF İLE WERKTAGE YOLCULUĞUHamburg / 21-23 Şubat 2017

KNAUF İLE WERKTAGE YOLCULUĞU

İki yılda bir Knauf Almanya tarafından 5 ayrı kentte düzenlenen ve bu sene 21-23 Şubat tarihleri arasında Hamburg’ta gerçekleşen Werktage fuarı, Passion for Architecture kapsamında seçkin mimarlar ve akustik danışmanlar ile birlikte ziyaret edildi.

21 Şubat’ta referans projelerimizin ve şehrin önemli binalarının gezildiği, Knauf ürünlerinin de kullanıldığı ‘Elbphilharmonie, Harbor City University (KLU) ve Green Peace Exhibition Hall’ gibi önemli binaları görerek ve inceleyerek başlayan gezimiz, 22 Şubat’ta Werktage Fuar turu ve sonrasında akustik ürün eğitimi ile devam etti.

Türkiye’nin önemli mimar ve akustik danışmanlarının bir araya geldiği, Knauf’un ürün ve sistemlerini yakından inceleme fırsatı veren, bununla birlikte katılımcılara birçok yeni ürünle tanışma fırsatı veren gezi, oldukça keyifli ve verimli geçti.

TSMD Mimarlık Ödülleri Sahiplerini BulduBilkent Otel ve Konferans Merkezi / 27 Ocak 2017

TSMD Mimarlık Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl 12.si Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştirilen Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) Mimarlık Ödülleri, Knauf sponsorluğunda düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Mimarlık ortamına ve kültürüne katkı yapan mimarların, kurumların ve yapıların ödüllendirildiği gecede Knauf olarak ödül törenine verdiğimiz destekle mimariye olan tutkumuzu bir kez daha gösterdik.

Archıtect@Work Fuarİstanbul Fuar Merkezi / 4-5 Kasım 2016

Architect@Work / İstanbul Fuar Merkezi

Dünyanın en prestijli fuar organizasyonlarından biri olan ve Türkiye'de ilk kez geçtiğimiz hafta 4-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Architect@Work Fuarı'nda Knauf da yerini aldı. “Imagine” konsepti ile hazırlanan, Knauf’un yenilikçi ve üstün teknolojili ürünlerinin tanıtıldığı stant büyük ilgi görürken, katılımcılar Knauf ürünlerinin üstün özelliklerini sanal gerçeklik (VR) teknolojisi aracılığıyla deneyimleme fırsatı buldular.

Hem Knauf ekibi hem de stant ziyaretçileri açısından oldukça verimli geçen bir fuar organizasyonunu daha geride bıraktık. Bu özel etkinlikte standımıza gelen tüm misafirlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

360o deneyimini yaşamak için; www.pfa.knauf.com.tr

Passıon For Archıtecture EtkinlikleriKnauf İzmit Üretim Tesisi / 1 Haziran 2016

Passion For Architecture / İzmit Üretim Tesisi

Passion For Architecture platformu kapsamında planlanan etkinliklerin ilki 01 Haziran 2016 günü İstanbul'un seçkin mimarlık ofisleri ve yapı firmalarından değerli davetlilerin katılımı ile İzmit Üretim Tesisi'mizde gerçekleşti.

Davetlilerimizin İstanbul'dan İzmit Üretim Tesisi'mize transferleri ile başlayan programımız karşılamanın ardından katılımcılarımızın performans ürünlerimize göre gruplandırılması, grupların sırası ile fabrika turu/teknik sunum ve teknik sunum/fabrika turu seanslarına katılması ile devam etti. İlgi ve merak ile karşılanan seansların ardından toplu bir öğle yemeği ile yorgunluklarını atan davetlilerimiz son olarak mevcut ve yeni farklı ürünlerimizin performans gösterimlerini incelediler.

Uğurlama esnasında memnuniyetlerini dile getiren davetlilerimize katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyor; etkinliklerimizin sonraki ayakları için Türkiye'nin dört bir yanından mimarlık ofislerini ve yapı firmalarını Passion For Architecture haberlerini takip etmeye davet ediyoruz.

Passıon For Archıtecture EtkinlikleriTürkiye Serbest Mimarlar Derneği / 07-08 Nisan 2016

11. Yapı Sektörü Buluşmaları'ndaydık

TSMD 11. Yapı Sektörü Buluşması 7-8 Nisan 2016 tarihlerinde Ankara’da düzenlendi. Kamu ve özel sektör yatırımcı kurumlar ve mimarlık ofisleri ile yapı sektörü temsilcilerinin bir araya geldiği organizasyonda Knauf olarak biz de buluşmadaki yerimizi aldık.

Yapı sektöründeki paydaşlar için önemli bir iletişim olanağı sunmayı amaçlayan,2011 yılından bu yana gelenekselleşen ve önemle takip edilen bir etkinliğe dönüşen Yapı Sektörü Buluşması kapsamında, iki gün boyunca pek çok firma, kamu kuruluşu, özel sektör yatırımcısı ve mimarlık ofisine tanıtım yapıp karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk.

Sektör paydaşları ile birebir görüşme ve tanışma imkanının tesis edildiği bu etkinlikte mevcut ve gelecekteki iş imkanlarının tartışılması, sektörel işbirliklerin gelişmesinde görev üstlenmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz.