Knauf Knauf
Geri

Sistem Performansları

Kuru yapı sistem performansları hakkında her şey

Weiter

Tek bir bakışta tüm çözümlere ulaşın

Artık mekânlarda aranan özellikler çok fazla. Şık, konforlu ve kullanışlı olmasına ek olarak, mekanlardan ses yalıtımı, yangın dayanımı, yüzey kalitesi vb. üst düzey performans değerleri de beklenmektedir. Knauf ürünleri ile tüm talepleri en üst seviyede karşılamak mümkün.

Yangın Emniyeti

Weiter

Knauf sistemleri ile yangın emniyetiYangın Testleri

Yangın dayanımı için en etkili ve ilk alınması gereken önlemler kuru yapı sistemleri gibi “pasif yangın” önlemleri olmalıdır. Knauf sistemlerinin yangın dayanım değerleri akredite laboratuvarlarda test edilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Talep ettiğiniz test raporları için [email protected] adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Ses Yalıtımı

Weiter

Sessiz ve konforlu mekanlar yaratın

Ses Yalıtım Ortağınız Knauf

Mekanlarda ses yalıtımı en önemli unsurlardan biri olmasına rağmen çoğunlukla gözardı edilmektedir. Her mekan fonksiyon bazında farklı ses yalıtım değerlerini sağlamalıdır. Örneğin bir hastane veya bir otel odasında bu değerler farklılık göstermektedir.Ses yalıtımı temel ilkeleri ve yönetmeliklerle ilgili bilgiler için lütfen tıklayınız. .

Ses Yalıtım Sistemleri

Duvar, tavan veya zemin sistemleri olsun; tasdiklenmiş ve inovatif sistemlerimiz sayesinde monolitik çözümler yerine, zengin alternatifli çözüm önerileri ile birlikte çözün. Knauf sistemleri ses yalıtım taleplerini daha ince ve özellikli sistemlerle karşılayabilmektedir; binalarınızdaki kullanım alanlarını arttırın.

Mekansal Akustik

Weiter

Bir soru, birçok alternatif…

Mekansal akustik ile ilgili ilk olarak yanıtlanması gereken soru; ses kaynağı ile alıcı aynı oda içerisindeler mi yoksa ayrı odalardalar mı? Ayrı odalarda olmaları durumunda söz konusu olan uygulama ses yalıtımı olmalıdır. Aynı odada olmaları durumunda ise ses yutumu devreye girecektir. Mekansal akustiği sağlamak için Knauf sistemleri ve özellikli ürünleri ile mekansal akustiği istenen düzeyde sağlamak çok kolay. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Isı Yalıtımı

Weiter

Dengeli oda sıcaklıkları yaratarak konforlu ve sağlıklı mekânlar oluşturur.

Bina dışından uygulanan Knauf mantolama sistemleri veya bina içinden uygulanan Knauf duvar giydirme sistemleri ile enerjinizi daha verimli kullanabilirsiniz.

Sadece ısı yalıtımı sağlamakla kalmayın, daha konforlu ve estetik mekanlar yaratın. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Weiter

Uzmanlıklarımız

 • Sismik Tasarım

  Sismik Tasarım

  Türkiye’nin deprem kuşağında olması sebebi ile deprem (sismik) tasarımının çok önemli olduğunun farkındayız. Özel tasarlanmış duvar ve tavan sistem önerilerimize mutlaka göz gezdirin.
  Sismik Tasarım
 • Statik Tasarım

  Statik Tasarım

  Cephe veya iç duvar sistemlerini, tüm duvarlara gelmesi olası rüzgar, konsol vb. yüklere göre özel hesaplama programlarıyla belirleyip size iletiyoruz. Bu eşsiz proje danışmanlık deneyimini Kanuf Teknik Ekibiyle yaşamaya ne dersiniz? Statik Tasarım
 • Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik Sistemleri

  Gerek hırsızlığa karş koruma, gerek kurşun geçirmeyen duvarlar olsun; Knauf güvenlik duvarları ile dış etkenlerden endişe etmeden güvenle korunun.
  Güvenlik Sistemleri
 • Yüzey Kalitesi

  Yüzey Kalitesi ve Tasarımı

  Müşteri memnuniyeti için en önemli kriterlerden biri! Kuru yapı sistemlerinin yüzeylerini boya, duvar kâğıdı, tekstürlü veya düz kaplamalarla bitirmek için yapılması gerekenleri sizler için derledik.
  Yüzey Kalitesi ve Tasarımı